کد تخفیف دیجی کالا در وب ، آدرس هایی که نکات خوبی در مورد فروشگاه های آنلاین ارائه می دهند ، بسیار زیاد است. اما جدا کردن دانه خوب و حفرها دشوار است. به خصوص از آنجا که "سایت ها کدهای قدیمی را فقط برای جذب حضور شما حفظ می کنند" ، همانطور که الیویه گایراود ، وکیل در انجمن CLCV ، اشاره می کند.

اما بدانید که سیستم عامل های جدی

کد تخفیف دیجی کالا امروز به شما امکان می دهند تجارت کنید. در فرانسه ، Radins.com از زمان بحران ، خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی تأسیس کرده است. این در حال نابودی توسط Dealabs است ، یک شبکه اجتماعی که کد تخفیف دیجی کالا در آن تقریبا 450،000 مشترک در ماه با 3 میلیون کاربر در ماه به اشتراک می گذارند برنامه های خوب کشف شده در وب ، بلکه فروشگاه های فیزیکی است.

تقریباً هیچ برنامه خوبی از جامعه بسیار فعال فرار نمی کند. پس از ارسال تبلیغات ، اعضای آن می توانند ارتباط خود را با رأی صادر کنند که با درجه حرارت تحقق یابد. پس از 100 درجه (بنابراین 100 رأی مثبت) ، یک طرح خوب به "داغ" بر می گردد ،کد تخفیف دیجی کالا دسته معاملات خوب ارائه شده به دلیل اعتبار اعضا.

همه برنامه های خوب تأیید شده است
تا آن زمان ، هیچ چیز باورنکردنی نیست. ارزش افزوده Dealabs قابلیت اطمینان است. Hugues de Buyer-Mimeure ، یکی از بنیانگذاران ، گفت: "ما تمام برنامه های خوب را کاملاً بررسی می کنیم. ما کل مراحل را تا زمان پرداخت هزینه انجام می دهیم تا مطمئن شویم کد معتبر است و کاهش نمایش داده شده را ارائه می دهد. ما اطمینان حاصل می کنیم که هزینه های تحویل سازگار هستند. "

متن ارائه نیز نمایش داده می شود ، عکس نیز. شرکت مستقر در لیون دارای 35 کارمند است که یک سوم آنها دست های کوچکی هستند که روز خود را صرف پوست کشی پیشنهادات می کنند. اثبات اینکه آنها هیچ چیزی را نمی گذرند:کد تخفیف دیجی کالا تقریباً 40٪ از برنامه های خوب ارسال شده در نهایت باطل می شوند.

در صفحه اصلی ، همه چیز وجود دارد. می توانیم از اطلاعیه مربوط به گلکسی نوت 9 سامسونگ با قیمت 749 یورو ، به یخچال آمریکایی با قیمت 739.98 یورو به جای 999 یورو ، قبل از سقوط برود . یک سطل پلاستیکی 12 لیتری با 0.95 یورو.

خبرنامه - مومات اخبار
هر روز صبح ، خبری که توسط Le Parisien مشاهده می شود
Adresse e-mail
اشتراک می کنم

آدرس ایمیل شما توسط Le Parisien جمع آوری شده است تا به شما امکان می دهد اخبار و پیشنهادات تجاری ما را دریافت کنید. اطلاعات بیشتری کسب کنید
این خطای اصلی است: Dealabs همه چیز مهم است. بهتر است صبر کنید تا بتوانید تبلیغی را که برای آن امیدوار بودید پیدا کنید. نقطه ضعف دیگر: فناوری پیشرفته در بین 500 "معامله" که هر روز منتشر می شود ، بیش از حد نمایان است ، 15 تا 20٪ از آنها مستقیماً با خرده فروشان مذاکره می شوند.

در ورید از سایت های جامعه، نیز وجود دارد کد تخفیف دیجی کالا Dealbuzz یا Serialdealer ، اما آنها اعضای بسیار کمتر فعال است. در نتیجه ، انتخاب کاملی نیست.

موتورهای جستجوی کد کوپن
اگر شما در پیش است که سایت شما می خواهید به خرید بروید مطمئن شوید، ترجیح می دهند سیستم عامل مانند MA-کوپن ، cuponation یا 321reduc . در موتور جستجوی آنها ، نام تجاری را وارد کنید و کلیه کدهای کوپن مرتبط ظاهر می شود.

همچنین بخوانید> Wanteed ، ابزاری که کدهای کوپن را برای شما جستجو می کند
در جستجوی یک جفت کفش جدید ، نام یک کد تخفیف دیجی کالا فروشگاه مصرفی را تایپ کردم. خوشبختانه ، پیشنهاد کاهش 30 یورو برای خرید بیش از 100 یورو برای دو روز دیگر معتبر است. من کلیک می کنم ، کد به طور خودکار کپی می شود. سپس به صفحه اصلی نام تجاری هدایت می شوم. هنگام پرداخت ، جفت من از 109 یورو به 79 یورو رفت.

گسل های این سایت ها؟ دامنه فروشگاه ها محدود است و کدهای منقضی شده بصورت آنلاین باقی می مانند ، حتی اگر به روشنی مشخص شود که آنها منقضی شده اند. اما حداقل شما خطر تعجب ناخوشایند را ندارید.

به داده های شخصی خود توجه کنید
"اگر در ازای تبلیغات ، سایتها از شما می خواهند کد تخفیف دیجی کالا داده های شخصی مانند نام ، آدرس ، سن خود را وارد کنید یا اگر از شما درخواست پول می شود ، مراقب باشید! هشدار الیویه گایرود.

قانون دیگری که وی دوست دارد به خاطر آورد: شرایط تبلیغ را بررسی کنید. زیرا اگر نتوانید از آن استفاده کنید ، قبل از فریاد ی ، شاید معیارهای ارائه شده را رعایت نکنید. اما اگر در ناخن هستید ، با یک روش بازاریابی فریبنده سر و کار دارید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها